1976 yılında kurulan Can Varil, yenilenmiş varil ve IBC tankı sektöründe mevcut kapasitesini günbegün arttırarak bugün varil sektörünün liderleri arasında varil sektörünün yıldızı olmuştur. Yenilenmiş ambalajların çevre koruması ve ülke ekonomisine katkısı yadsınamaz bir gerçektir. Bu bilinçle hareket eden Can Varil Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan çalışma izni de almıştır.

Müşterilerinden topladığı kullanılmış varilleri ve IBC ‘leri Çevre ve Orman Bakanlığı’nın denetiminde çevre yasaları ve bilincine uygun olarak ileri teknoloji yardımıyla ve kendine has yöntemlerle işletmekle , ekonomiye yeniden kazandırmaktadır. Dış yıkama, form düzeltme, kenar kesme ve kıvırma, kumlama otomatik boyama ve fırın kurutma prosesleri uygun istasyonlarda uzman personel tarafından gerçekleştirilip müşterilerimize sunulmaktadır.

Tüm Variller ve IBC ler çevre dostu yöntemlerle müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, uluslararası standartlara uygun olarak temizlenmektedir.

Geri dönüşüm ve tekrar kullanılma ötesinde , artık özelliklerinden yararlanılarak içindeki bileşenlerin fiziksel , kimyasal ve biyokimyasal yöntemlerle başka ürünlere veya enerjiye çevrilmesine “Geri Kazanım ” denilmektedir. Geri Kazanımla doğal kaynaklarımız korunur , enerji tasarufu sağlanır , çöplüğe giden artık miktarı azalır ve geleceğe yatırım yapılır.

Kullanılmış ambalajların ve diğer değerlendirilebilir atıkların genel çöpten ayrı ve temiz olarak toplanması yöntemi geri kazanım sürecinin ilk aşamasını oluşturmaktadır.Ayrı toplanan geri kazanılabilir atıkların geri dönüşüm işlemine tabi tutulabilmesi için cinslerine göre de ayrılmaları gerekmektedir.Herhangi bir üründe alırken geri dönüşümlü olmasına dikkat edelim.

Can Varil 2. el varil ve IBC sektöründe geçmişten gelen birikimini günümüze taşıyan, sektörde söz sahibi, ülkenin en önde gelen firmaları ile çalışan ve Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan lisans almış, ‘sürekli gelişim’ ilkesini benimsemiş bir kuruluştur. Bu doğrultuda Kalite Politikamız;

1- Yasalara Uyum:

Lisanlı firma olmanın da getirdiği yasal zorunluluklar ile birlikte ilgili tüm yönetmelik ve yasal kurallara uymak.

2- Müşteri Odaklılık:

Can Varil, yaptığı işe özgü olarak hem ürün aldığı hem de işlediği ürünü sattığı değerli müşterilere sahiptir. Tüm süreçlerinde müşteri beklentilerini karşılamak ve bu beklenti seviyesini yükseltmek.

3- Çevreye Saygı:

Can Varil, yaptığı için özü gereği çevreyi ve doğal kaynakları koruduğunun bilincindedir.

4- Çalışan Memnuniyeti ve Gelişimi:

Can Varil, ancak firmasından gurur duyan çalışanlarının kaliteyi üreteceğini bilir.

5- Sürekli Gelişim:

Çalışanların katılımı ile tüm süreçlerde hep daha iyiyi aramak

6- Tüm Paydaşları ile Kazan-Kazan İlişkisi:

Paydaşlar ile kurulan doğru ilişkiler kaliteyi doğrudan etkiler. Can Varil, bu bilinçle hareket eder.

duktil boru hazır ofis tuz malatya oto kiralama soğutma kuleleri karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri klasik mobilya endüstriyel yıkama makinası çanakkale osgb soğuk hava deposu ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama baca filtresi